O nas

fADD fashion ADDICT

Inspiruje nas tętniące życiem miasto, jego energia, barwy, zapachy, smaki, ciągłe zmiany. Naszą muzą jest kobieta-kameleon, dynamiczna, wyrazista, bezkompromisowa. To dla niej mieszamy faktury, wzory, łączymy różnorodne materiały w jedną intrygującą całość.

Nasza marka łączy elegancję z casualem, szczególnie dbając o to, aby ubrania fADD miały podobnie jak my kobiety różne oblicza. Dzięki temu nasze projekty sprawdzają się w różnorodnych stylizacjach, dając Ci tym samym więcej możliwości kreowania własnego stylu i podkreślania swojej indywidualności. Tworzymy rzeczy użyteczne, odpowiadając na konkretne kobiece potrzeby.

Projekty fADD wyróżniają się krojem, detalem, ciekawym materiałem oraz nietypowym połączeniem faktur. Dbamy o to, aby nasza oferta była twórcza i unikalna, ale też wpisywała się w najnowsze trendy, gust oraz potrzeby współczesnych kobiet.

Zapraszamy do świata fADD.

8

lat na polskim rynku

20

nowych kolekcji

250 +

unikalnych projektów

2000 +

zadowolonych klientek

Wierzę, że ubrania mają moc. Naszymi projektami pragniemy dodawać kobietom siły, odwagi, pewności siebie. Mamy nadzieję, że nasze klientki zakładając ubrania fADD poczują się piękne, kobiece i niezależne. Pewność siebie i wewnętrzna siła kobiet to coś, co od początku powstania marki chcemy podkreślać.

Dominika Chruścik – założycielka marki fADD

Oryginalne kroje

Tworzymy z myślą o kobietach, które kochają elegancję w nowoczesnym wydaniu, przyprawioną nutką ekstrawagancji i dużą dozą seksapilu. Lubimy pokazywać piękno kobiecego ciała ale robimy to subtelnie i z klasą eksponując jego fragmenty poprzez nieoczywiste formy, pęknięcia, półprzezroczyste tkaniny.

unikalne tkaniny

Dobry projekt, to nie tylko kwestia świetnego kroju. Liczy się także odpowiedni dobór tkanin. My poszukujemy tych, które wyróżniają się nietypową fakturą, oryginalnym splotem, przykuwającym uwagę wzorem i zamieniamy je w oryginalne projekty.

Zaskakujące połączenia

W naszych projektach lubimy miksować tkaniny o rożnym połysku, fakturach, grubościach, dzięki czemu uzyskujemy nową jakość, która gwarantuje niepowtarzalność ubrań fADD.

Dbałość o detal

To detale sprawiają, że projekty stają się unikalne. Przykładamy do nich największą wagę, bo to wyróżnia naszą markę spośród innych.

GÓRA

X
ZAPISZ SIĘ
NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera